Başkan Deveciler, Kocacami ve Mahkeme Mahalleleri’ndeki Hemşehrileriyle Buluştu

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, CHP Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Kocacami ve Mahkeme Mahalleleri’nde hemşehrileriyle bir araya geldi.

Hemşehrileriyle samimi bir ortamda buluşan Başkan Deveciler ve CHP Meclis Üyesi Adayları, Burhaniye’yi sosyal, kültürel ve ekonomik alanlarda daha da ileriye taşıyabilmek için “Değişen ve Gelişen Burhaniye” diyerek yola çıktıkları projelerini vatandaşlarla paylaştılar. Buluşmaya katılanlar, Başkan Ali Kemal Deveciler’in liderliğindeki ekibin, ilçenin kalkınması ve refahının artması için kararlılıkla çalışacağına olan güvenlerini dile getirdiler.

Başkan Deveciler, Burhaniye için heyecanla var gücüyle çalışacağını belirterek, “Bu akşam da güzel memleketimin güzel insanları ile bir aradaydık. Ko cacami ve Mahkeme Mahalleleri’mizde bulunan kahvehaneleri, meclis üyesi adaylarımız ile birlikte ziyaret ederek hemşehrilerimiz ile Burhaniye’miz için yaptıklarımız ve yapacaklarımız hakkında fikir alışverişlerinde bulunarak sohbet ettik. Gücümüzü değerli hemşehrilerimizin desteğinden alıyoruz. Bu güç ile daha da güzelleşecek Burhaniye’miz için çalışmaya devam ediyoruz. Bizlerden sevgisini ve desteğini esirgemeyen tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hemşehrilerinin teveccühüyle karşılanan Başkan Ali Kemal Deveciler, genç ve dinamik ekibiyle Burhaniye için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğini vurguladı.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x